Nd Mama Yok??

YigitGocmen

Merhaba ND Ocean Kısırlaştırılmış mama bulmakta zorlanıyorum, üretimi mi durdu acaba stok kalmamış hiçbir yerde bir bilgisi olan var mı?

10 CEVAP

Gimlihanim

Genel olarak mama bulmakta zorlanılıyor. Stok güncellemiyor siteler. Bilemiyorum ne zamana kadar devam eder böyle.

Bensuozdemir

Bende bu konudan cok muzdaripim henuz bilgim yok

Palyaco

Tedarikte sorun var suan italati gerçekleşmemiş

msfkaya

Firma Türkiye distribütörlüğünü kapatmış kendi piyasaya girecekmiş şu an alt yapısını oluşturuyolarmış

bernac

Biara Türkiye piyasasından çekilecekleri söylentileri çıkmıştı ama farmina ınsta sayfasından söylentilerin asılsız olduğunu yazmıştı tedarik sıkıntısı olabilir.

Ballicorekkk

Şubat ayında dağıtım yapacaklar. Firma kapanıyor sevkiyat yapmıyormuş yapanlar. Bende çok zor buldum.

Ooer

bende uzun süredir ND mama arıyorum ama bi bulamadım.Stoklar güncellenmeli.

blue_hpood

sanırım herkes alıp stokladığı için şu an stok problemi var. ben de alacağım zaman çok aramıştım.

D-O

Ben de bircok sitede stok olmadigini goruyorum. Ozellikle ocean kisir serisi boyle ama nd tavuklu kisir mama da zor bulunur oldu :(
Umarim stoklar yenilenir bir an once…

En son T rend yol kuzey pazarlama saticisindan nd tavuklu kisir mama aldim

ytmzeypcn

Ben "pet zz shop"(site sansürlüyor diye ayrı yazdım) adında bir siteden almıştım ürün çeşidi fazla hatta daha önce hiçbir sitede bulamadığım ND'nin yaş mamalarıda var.
Ürünlere bakarken arada stokta olmayanlarıda gösteriyor ancak daha da aşşağılara indikçe daha fazla ürün çeşidi ile karşılaşıyorsunuz ve açıkcası bu site dahil birçok yerden ucuza fiyatları. Ben aldıktan sonra mail olarak farmina türkiye ile iletişime geçtim orijinalliğini doğrulamak adına bir sorunla karşılaşmadım.
Ha bu arada ben çanakkaledeyim bana 2 güne teslim edildi galiba istanbul içine aynı gün elden teslim ediyorlarmış