Funit 100 Mg Kullanan Varmı

Hedi

2 yaşında 40 kg köpeğimin aşırı kaşınmasıyla veterinere götürdüm bi takım testler sonucunda mantar dedi ve Funit 100 mg 30 tablet ilaç verdi fakat sah akşam 2 kapsül en az 2 hafta kullanıcak dedi. Biraz araştırdım yarım kapsül kullanan var 1 var hiç günde 4 kapsül kullanan yok sizce doğru mu bu ilacı kullanan var mı bilgi verirseniz çok sevinirim

4 CEVAP

NorthNight

Her hayvanın kilosu farklı kullanacağı mg da farklı olur. Veterineriniz sizin köpeğinizin kilosuna göre gerekeni önermiştir

busraelif7

Ben 21 gün kedim için kullanmıştım ne yazık ki hiçbir işe yaramamıştı :( yalnız mantar türüne göre çok fark ediyor belki de sizin köpeğinize yarar mantar hastalığı deneme yanılma yolu ile çözülüyor ne yazık ki

Hedi

Bebekliğinden beri hep aynı veterinere götürürüm ne dediyse yaptım hiç yanılmadı inşallah yine yanılmaz hayvan kaşınmaktan uyuyamıyor çok üzülüyorum

Hedi

Bebekliğinden beri hep aynı veterinere götürürüm ne dediyse yaptım hiç yanılmadı inşallah yine yanılmaz hayvan kaşınmaktan uyuyamıyor çok üzülüyorum