Kedim Kilolu Mu?

KedimVar

Kedim 7 aylık Scottish fold-Ragdoll mix i dişi bir kedi. 3,5 kilo. Ben cinsinden dolayı kilosunun normal olduğunu düşünüyordum. Ama kime söylesem herkes fazla olduğunu söylüyor kilosunun. Sizce kilolu mu?

12 CEVAP

Mia_Damla

Çok tatliiiii♡♡♡

slifer

tosuna bak be :D

KedimVar

Teşekkür ederiz ;)) biraz göbüşümüz var evet ondan sordum. :))

Cotontzu_Siri

normal

Cotontzu_Siri

ragdoll zaten büyük bir cins

pongul

bizim 5 aylık erkeğin 3 kilo olduğu düşünülürse sizinkinin 3,5 normal (ama dişimiz muffin 2600 gram gerçi). belki hem oburluk hem de cins faktörü bir araya gelmiştir.

miasugok

Mia_damla ya katılıyorum çok tatlı ❤️❤️❤️❤️

SelinTuksal

off lidya göbüş olmuş :DD normal kilosu sıpanın ince uzun kızın var işte ;))

NehirC

bence kilolu.

NehirC

biraz

Hediye159

Bnce kılosu cnsne gre norml

KedimVar

Cevap veren herkese teşekkür ederim. Ben de normal olduğunu düşünüyordum. :))