İc Dış Parazit Kac Para (Ankara)

diablerose

yoruldum. maddi anlamda, manevi anlamda da.. ankara'da merkez veya çayyolu bağlıca taraflarindan makul fiyata iç dis parazit damlasi/hapi nerden satin alirim. evde uygulayim.

6 CEVAP

Romeantic

İç parazit için hap alabilirsiniz. Bir tane hap kedinin ağırlığına göre yarım yarım veriliyor genelde. Geçen sene sokakta baktığım kedilerden birinin makatında kurtlar görünce veterinerden iç parazit hapı almıştım. Yarıya bölüp ezip öyle verdim. 20 tlydi o aldığım hap. Ama bu sene başka bir veterinere iki kedimi götürdüm bir hapı ikiye bölüp ikisine yutturdu 75 TL verdim.

Malesef artık ateş pahası İzmir'de 200 TL 🥺

Lavinia17

150 tl :(

Dobbyko

Ay evet ya geçen gün yaptırdım bende 200 TL verdim İzmir'de. Şok oldum, nasıl bu kadar artar ya?

alfa_s

Denizli de en son 100 tlydi 🙄

Seymamila

İstanbul da 120 tl bende veterinere danışarak petshoptan 30tl iç parazit hapı aldım dış parazitte 45 tl her hangi bir veterinere danışarak sizde alabilirsiniz