Odun Consept İndirim

Jean

https://www.odunconcept.com/kategori/kopekler-icin

%50 indirim var. Gene de fiyatlar pahali, ben bir sey alamayacagim ama belki alan olur.

4 CEVAP

CapKek

Ç i ç e k s e p e t i nde Bixwood Kedi, Köpek Mama Kabı Hediyelik (Ceviz, Siyah) olarak aratın çok güzel mama ve su kabı üstü kapaklı. kahverengi 43 tl siyah olan 36 tl. ben aldım aşırı memnun kaldım. en üstteki bugun tarihli benim yorumumdur. ihtiyacı olan varsa tavsiyemdir.

Harin

Covidden önce uygundu ama çok kaliteli ve özenliler . Pişman olmazsınız bence

Jean

Harin gercekten urunler harika gorunuyor.

busraakcay

Ben ******** indirimlernden faydalanarak almıştım, aceleniz yoksa biraz takip edin. Kalitesi muhteşem şüpheniz olmasın