Köpek Sahiplenmek?

Ben bir kopek sahiplenmek istiyorm bakabilmem icin kucuk bir irk olmasi sart beni bilgilendirirmisiniz

7 CEVAP

_ggunes

Canım öğrenci olduğunu söylemişsin bakabilecek mısın yanı en önemlisi ilgilenebilecek mısın o cok önemlı yoksa yuva bekleyen cok miniğimiz var =)

PetlebiAlisveris

ne tip bir bilgi aradığını daha açık olarak yazarsan belki bir şeyler yazabilme olasılığı artar insanlar ama yine de buraya tıklayarak istediğin ırk hakkında bilgi sahibi olabilirsin

Soyle soyleyim ben ogrenciyim nevsehirde okuyorum ve hayvanlari cok seviyorum satin almak yerine yuva arayan kopeklerden sahiplenmek istiyorum bu acidan yuva arayan kucuk irk kopek olursa beni bilgilendirir denk gelir gorurseniz haber verirseniz bana cok mutlu olurum

eren

sürekli ilanları takip etmekten başka çaren yok gibi...

Tabiki canim ben daha oncede besledim karar verdim o yuzden ariyorum en uygun cani.almak istemedim o kadar can perisanken kucuk irk buyumeyen varsa gormek isterim

PetlebiAlisveris

bütün ilanlar umarım uygun bir köpek bulabilirsin

İnsallah tesekkur ederim