Kedim Mis Gibi Kokuyo

bellaarthi

arkadaşlar kedim bebek gibi kokuyor anlatamam o kokuyu ama aşırı hoş bir koku neden yani bu kokunun sebebi ne

18 CEVAP

aslihan_e

Kedi tükmüğü 😀 :) Doğal dezenfektan, göz yakmayan organik şampuan yerine geçiyor :)

beyzathemoc1

Benimkinin de ağzı güzel kokuyo diyemem ama tüyleri gerçekten cennet gibi kokuyor titiz bi kediyse ondan olabilir çoğu insandan güzel kokuyolar ya

Esraesngl

Bende koltuk altına burnumu gömerim bebek gibi teninin kokusu öyle saff:)

bellaarthi

demek sadece ben bu kokunun müptelası değilmişim mdnwksnehdndk

bellaarthi

aslihan_e ne ciddi misin tükürüğü güzel kokuyo o zaman dnmekdjeud

simbakedi

harbi benimki de aroma değiştiriyor gerçekten bazen bebek gibi kokuyor bazen süt gibi skaldjlkasj

bellaarthi

evet çok temizliyo kendini

teddybal

Daha 10dk önce aynı cümleyi anneme kurdum gerçekten, koklayıp koklayıp öptük ayıyı, fırında hamur işi vardı bu da pişene kadar önünde dönüp dolaşmış tüm koku üstüne sinmiş ondan daha bir güzel kokuyordu ama ahahhahs

Lokumcukk

Kendize öz bir kokuları var ayrı kaldığımda kokusunu deli gibi özlüyorum

Seymamila

Benim ki yeni doğmuş bebek gibi kokuyor bazen tutup karnına gömüyorum suratımı o kadar güzel kokuyor ki yani dayanamıyorum o tüylü göbüşe dalıyorum

Policlal

Ya çok tatlı bir başlık :D bende her gün mis gibi kokuyorsunuz hangi parfümü kullanıyorsunuz beyefendi diye soruyorum kedime 🤣

leolenslimon

Gerçekten çok güzel kokuyorlar aynı bebek kokusu gibi

oykuyildiz

Benim kedimde öyle mis gibi bebek gibi kokuyor :)

Warriorsans

Yaa gerçekten tam olarak bebek gibi misss kokuyorlar 😻😻

Venusselin

kedi kokusu güzel oluyor :) ıslansa bile pis kokmuyor kediler. bir de köpüşüme sorun ıslanınca kokmayı :D