Kedim Kakasını Kumun Dışına Çıkarmış

Seymamila

Sabah uyandığımda kedim kakasını kum kabının dışına çıkarmış üstelik etrafa bulaştırmış bunu neden yapmıl olabilir dün gece yatmadan temizledim kabı maması suyu da var neden durduk yere böyle birşey yapsın ilk defa böyle birşey oldu şok içindeyim şuan

4 CEVAP

Venusselin

bazen denk getiremiyorlar, ciddi bişi olduğunu düşünmüyorum ama gözlemleyin

Venusselin

bazen makatında kalınca parça yere sürüyorlar duvara vs o parçadan kurtulmak için. bi kere bizim kedi masayı boylu boyunda kaka yapmıştı :D parça kalmıştır yüksek ihtimal

bellaarthi

benim kedimde de bir kez olmuştu bu durum aynen poposuna yapışmıştı kapıdan geçerken sürtmüş kapıya ama gözlemleyin

Seymamila

Anladım poposunda ki tüyler uzun belki o yüzdendir