Kedim Mama Kabınım Çevresini Kazarken Mama Ve Su Kabını Döküyor

kedim mama kabını geceleri deviryor bazen sabahları da su kabını devirdiği için parkeler şişiyor ne yapılabilir neden böyle yapıyor klasik mama ve su kabı. Su kabı demir ve geniş var ayriyetten

5 CEVAP

CapKek

https://www.***********.com/bixwood-kedi-kopek-mama-kabi-hediyelik-ceviz-siyah-kcm91438950
biz bunu kullanıyoruz. aşırı memnunun devrilme falan olmuyor, ayrıyetten üstü kapaklı resimlerinde var bakabilirsiniz. bu sekılde bırsey kullanabilirsiniz. öğünlü besliyorsanız cok güzel oluyor.

CapKek

Ç i c e k s e p e t i nden aldım bende.

NorthNight

Ben tek su kabı koyduğum yerde altına bi tabak koyuyorum. Birde mutfaktaki mamayla suyunu küçük bir tepsiye koyuyorum (a101de falan satılan dikdörtgen küçük tepsilerden) Gayet iş görüyor.

Siyamask

TY sitesinde mama altlığı var. Halı gibi bakabilirsiniz

teşekkürler