Kısırlaştıran Kedinin Çok Yemesi?

syuhel

Kedimi geçen ay kısırlaştırdiktan sonra daha çok yiyo kilo da aliyo. Normal mi bu

4 CEVAP

Venusselin

gramına göre vermeye başlayın, kısırlaştırılan hayvanlarda bu durum normal

Palyaco

Kisirlastirmadan sonra çoğu kedi sahibi nin şikayeti burda karbonhitrat en dusuk ve l carnitin en yüksek mamayi kullanın l.carnitin yag yakıcı özelliği bulunur kilo kontrolünde tutar kedinizi

NorthNight

Bir çok kısır kedide kaçınılmaz bir durum yani normal. Ama sizin beslenme rutinlerini daha titiz ve kontrollü ilerletmeniz gerekiyor artık.

Gimlihanim

Kısırlaştırılan kedilerde çok normal. Mamayı öğünlü vermenizi ve paketin arkasındaki uygun mama miktarını geçmemenizi tavsiye ederim.