Kedi Sakinleştirici Kokular/Doğal Yöntemler

miloshy

Merhaba, kedilerin agresifligi icin doğalar yöntemler kokular daha önce biri yazmıştı bu tarz birey ama bilen var mı?

1 CEVAP

Mehmetneroo

Bizde çok vardı Nero da tabiki bu biraz ortamıyla da alakalı sessiz sakin bir ortamda olmaması çok önemli çünkü fazla ses agrasyonu tetikliyor onun harici kötü veya zarar verici birşey olunca kibarca hayır diye uyarıp sonra küsme mevzusu çok işe yarıyor bız denedik onun haricinde de bol bol sevip oynamak gerekiyor.