Hamilelik Sürecinde Besin İçeriği Kaliteli Mama Tavsiye Edebilir Misiniz

Arkadaşlar şimdiden vereceğiniz güzel faydalı cevaplar için teşekkür ediyorum

7 CEVAP

CapKek

1 yasında kedim ve hamile, hills balıklı kitten veriyorum. sanabelle almıstım ama dıskıyı yumusattı oyuzden hils'e geri döndük. her aksam da procohıcco ezme cesıtllerinden veriyorum hergün sabit. ekstra kefir ve yada yogurt haftada 2 kez er yemek kasıgı.
vitamin takviyesi isterseniz de aminasol hergun maması üzerine 3-4 damla.

Lils

Acana, proplan

Burakolyyy

Bizim kedimiz de hamile hamilelik sürecinde bebeklerin gelişimi için yüksek protein değerinde mamalar verilmeli yavru kedi maması verebilirsiniz bakarsanız açıklamalarında gebe kediler için de uygundur yazıyor.Ben prochoice aldım bu sitede uygun fiyata var

Lokumcukk

Yavru kedi maması verebilirsiniz biz nd ve purine proplan vermiştik

Palyaco

Vericeniz mamanin besin değerleri cok iyi olmalı exclusion yavru tavsiyemdir bozita yavru natures verty yavru mamaları tavsiyemdir

UmmSukufe

kitten lar hamilelikte daha uygun diye düşünüyorum. Hill's balıklı öneririm ben de. Onun dışında nd, orijen, acana güzel ama biraz cep yakıyor. Bir de nutrinin yaş mamalarından alıp 3 günde 1 verebilirsiniz. İçeriği çok güzel. naturea, gimcat de aynı şekilde önerimdir ek besin olarak.

Aycanur17

Benimde takılı kaldığım bir konu, hangi mamayı kullanmam daha iyi olur ondayım. Kızım 24-25 gün öncesi çiftleşti, hamile diye sanıyorum. Yani belirtilerimiz mevcut.
Proplan Kitten ve Royal Canin Mother and Babycat arasındayım. Hill's de var gibi aklımda ama, araştırdığım zaman birkaç iyi yerde pek iyi dönüş göremedim.
Bana da önerebileceğiniz bir mama var mı? :/