Mama Kabı İhtiyacı Olan Varsa :))

CapKek

Arkadaşlar merhaba,
Ç İ Ç E Ksepetinden mama ve su kabı siparişi vermiştim. Özellikle Üstü kapaklı oluşu çok hoşuma gitti. Öğünlü beslemeler İçin çok güzel bi düşünce olmuş. Hem de hava almıyor. üründeki bugün tarihli yorum bana aittir. İhtiyacı olan varsa bakabilir.

Ç İ Ç E Ksepetinde Bixwood Kedi, Köpek Mama Kabı Hediyelik (Ceviz, Siyah) olarak aratın.
2 renk seçenekli gayet uygun bir ürün. Ben siyahı Tercih ettim.

4 CEVAP

Venusselin

çok güzelmiş ama benim minik ayının tek öğünü bile değil :')

bellaarthi

ne kadar bu

CapKek

@Venusselin maşallahh tosuna :))))))

CapKek

@bellaarthi ceviz rengi 48, siyah renk 36 Ücretsiz kargo