Pawpaw Ve Patimax Select Cat

Seymamila

Arkadaşlar babam kedisine pawpaw adult balıklı mama ve patimax select cat sığır etli konserve bu iki mamayı almış kedisi seçici yememiş bana verdi içeriği nasıl sizce kedime vermeli miyim iyi mama mı kötü mü ilk defa duydum bu iki ismi normalde proplan kullanıyorum kendim bazen farklı mamaları yiyor seçmez

7 CEVAP

Gitaradam

Ben kedilere paw paw aldım son zamlardan sonra gayet iyi yiyorlar

Seymamila

Peki içeriği kediler için iyi mi eğer iyiyse 10kg alıcam

bellaarthi

ben kedime pawpaw almıştım asla sevmedi

bellaarthi

1 avuç ya yedi ya yemedi geri kalanı sokaktaki canlara dağıttım

Gitaradam

Yerli ve eski bir mama markası olduğunu biliyorum. Petshopçu içeriğinin iyi olduğunu söyledi. Ben internetten almıştım. Trendine yerine daha iyi olur diye önerdi.

Lils

İkiside içeriği belli olmayan ucuz olduğu için sokaktakilere verilen mamalar. Uzak durun bence. Sokaktakilere verebilirsiniz çöp yemelerinden iyidir

Seymamila

Ya anladım teşekkür ederim o zaman proplana devam