Hipoalerjenik Kedi Maması Kullananlar Var Mı ??

oykuyildiz

Merhaba arkadaşlar kedime dönüşümlü üriner ve hipoalerjenik mama kullanıcaz ömür boyu .
İnternette ben pek bulamadım ama kullanan var mı ??

4 CEVAP

Venusselin

üriner mama zaten internetten almanızı önermem. benim kedi olmasa da köpeğim bu durumlardan muzdarip. üriner mama denedik ama alerji yaptı, hekim önerisiyle alınmıştı. hekim önerisiyle yine üriner ilaçlar kullanıp özel alerjik mama kullanıyoruz. yani maması hipoalarjenik ama üriner kullanamadığımız için onun ilaçlarını alıyoruz. geçmiş olsun

Melike0nur

Bunlar ozel satilir klinikten alınır brit Felicia gibi yanına hipoalerjenik eklenen mamalarin faydasını gormedik hiç

Melike0nur

İnternette satılmıyorlar

Jabbar

Üriner mama ara ara kullanıyoruz cok zamlandı :(