Bu Kedinin Gözü İyileşir Mi

Simsimsim

sokakta kedi mamalarken karşılaştım. terramycin sürüyorum 3 gündür. iyileşir mi? diğer gözü tamamen kör.

11 CEVAP

Venusselin

hekime götürdünüz mü, kurtulma ihtimali var gibi geldi

Venusselin

genta falan söylemedi mi? bu durumlara en etkili ilaç.

Simsimsim

götürdüm bu ilacı al dedi. diğerine hiçbir şey yapamayız ama dedi.

Ozzey

ah yavrum. acik olan goze bir sey yapilir mi bilmiyorum katarakta dönmüş bulanik sadece ışıklari gorur. tedavisine devam edin. sahiplendirmeye calisin. geçmiş olsun.

D-O

Veteriner hekimin verdigini kullanmaya devam edin.

Daha once tamamen gozu kapanmis neredeyse gozu alinacak noktada bi yavru kediyi veterinerin verdigi damlalari duzenli kullanarak kurtarmistim, gozu tamamen acilmisti. Umuyorum bu kedicige de oyle olur

Hilalkoca

Terramycn ile birlikte gentagut kullanmanızı tavsiye ederim buna benzer bir durum yaşamıştım.

Ozzey

kapali olani kurtarabilirsiniz sanki. digeri de bulanik gorur. kapali olanin uzerine gunde 4 kere ilik cayla pansuman yapin. ilaclari da kullanin kurtulur insallah.

Simsimsim

çok küçük bir ilçedeyim. imkanı yok sahiplendirmemin. 🥲

aslihan_e

Terramycin göz merhemi iltihaplı kedi gözünde çok etkili, sorun sadece iltihapsa düzeltecektir. Ama o açık gözden bahsediyorsanız o farklı duruyor. Kapalı gözünde hiç göz görünmüyor mu? Hangisi kör anlayamadım.

Bence kullanmaya devam edin ama geçmezse kesinlikle bir hekime götürün

Ozzey

Guncel