Acilll Yardım

bellaarthi

arkadaşlar biliyorsunuz ki kedimin gözünde hafif matlık var veterine yeni bir damla karışımı verdi diğer damlaları kullanmayı keseli 2 gün oluyor yeni damlayı kullanıcam ama çok karışık olucak aradan biraz daha zaman geçsin öyle mi yeni damlayı kullanayım yoksa zamana gerek yok mu

4 CEVAP

NorthNight

Tedavinin aksamaması için bence zaman bırakmadan yeni damlayla devam edin.

Seneca

İlaçların işe yaramaması durumu bizde de olmuştu. Göz için değil de cildiyle alakalı sorun yaşamıştık. Bir yere gittik alerji dedi tedaviye başladık iyileşme olmadı başka yere gittik mantar dedi. Tedavisi haftalarca gecikti vallaha veterinerlere güvenim kalmadı. Kedimiz mantarmış, doğru teşhis konulana kadar geçen 2 haftada kedimin nasıl acı çektiğini anlatamam. Tedavi de geç başlayınca iyice yayılan mantarı geçirmemiz 2 ay sürdü ki kafasında hiç kıl yok. Onları çıkarmaya çalışıyoruz, yani 3 aydır hala çözülememiş bir hastalığımız var. Demek istediğim şu: Birkaç veterinere daha gidin. Etki etmemesi normal değil. Biz de 7-8 tüp ilaç bitirdik. Kolay iyileşmiyorlar ama aşama aşama fark etmeniz lazım. İlinizde Hayvan Hastanesi varsa götürebilirsiniz. Veterinerlik Fakültesinden hocalar oluyor hem öğrencilere öğretiyorlar hem siz de durum hakkında ayrıntılı bilgi almış oluyorsunuz. Bizim şansımıza bölüm başkanı denk gelmişti, bizzat ilgilendi. Onun haricinde de hep hocalar ilgilendiler, cilde ayrı iç hastalıklarına ayrı cerrahiye ayrı hocalar bakıyor. Gerçekten zor bir durum umarım en kısa zamanda iyileşir kediniz

dnzlily

Güzel insan ne güzel veterinere gidiyorsun. Tedavi ile ilgili birşeyi burada soracağına sorsana veterinere.

bellaarthi

bu 3.damla değişimi olucak ama kedinin gözünde bi değişim yok sinirlerim bozuluyor