Mama Değişiminden Sonra Kanlı Dışkı

Fazlilhan

Proplan mamadan brit care kitten tahılsız mamaya 11 günde geçiş yaptık yavas yavas arttırarak. Fakat kedim hala alışamadı. islah değil hafif ıslak ve kanlı dışkı yaptı. Veterinerimin tavsiyesi ile enterogermina kullandım 2 gun onun faydası oldu. Ama bugün kullanmadım tekrar kanlı yapmış. Yalanma kendini temizle olayi da arttı bu süre içinde. Sizce mamaya alınmasını beklemelimiyim yoksa mama markasını degistirmelimiyim?

6 CEVAP

desidero

her mama her kediye iyi gelmiyor geçişide bir anda yapmamışsınız bence değiştirin

NorthNight

Proplan tahıllı brit care tahılsız. Genelde tahıllıdan tahılsıza geçişlerde böyle reaksiyonlar olabiliyor. Dolayısıya proplandan, brit care geçmek yerine öncelikle az tahıllı bi marka deneyin bence.

Fazlilhan

6 aylıkken sahiplendim yavruyu sahibi besleyemedigi için. Pro plan mama bimdeki mamalardan yemiş hep. Bende iyi bi mama seçeyim dedim tahildan uzak durayım dedim ama kedimde reaksiyona sebeb oldu işte. Biraz daha devam edeyim sorun devam ederse sizin dediğiniz gibi az tahıllıya geçiş yaparım ozaman yapacak birsey yok.

Palyaco

Brit care içeriğinde yanlış olan bisey var 10 kediden 8 bu sorunla uğraştı bunlardan biride bendim

Palyaco

9 ay önce brit care sıkıntısı yasayanlardanim ishal yapmıştı şimdi exclusion 9 aydır kullanıyorum çok memnunum şimdi mera böcekli mamaya gecicem yarın gelir gelmez

Palyaco

9 ay önce brit care sıkıntısı yasayanlardanim ishal yapmıştı şimdi exclusion 9 aydır kullanıyorum çok memnunum şimdi mera böcekli mamaya gecicem yarın gelir gelmez