Durulanmayan Kedi Şampuanı

bellaarthi

Kedim sudan hiç mi hiç hoşlanmıyor ayrıca hassas yıkadığım gün kusuyor strese giriyor yıkanması gerek ishal oldu 15 gün önce çok şükür bitti ishal ama içime sinmiyor yıkamamak (kendini ne kadar temizlese de ) durulanmayan şampuan alsam iyi olur mu kullanan var mı

14 CEVAP

Ozzey

merhaba gecmis olsun. kedilerin dilleri salyalari en guclu temizleyicilerden daha etkilidir. veterinerinize danisin. ama hicbir veterin yikayin demez. ishal diye yikanmaz cunku kedi. daha da rahatsizligini arttirirsiniz. kendi haline birakin. gecmis olsun

Venusselin

yıkamayın sabredin o kendini temizlicek. eğer çok rahatsızsanız tüy mendilleri var bu sitede de var sanırım. onlarla temizleyebilirsiniz

Lokumcukk

Kediler yıkanmaz çok önemli bir şey olmadıkça kedinizin hem sağlığına hem derisine zarar veriyorsunuz ayrıca strese sokuyorsunuz Kedim bir buçuk yaşında hiç yıkanmadı mis gibi kokuyor Ayda bir kez falan durulanmayan toz kedi şampuanından yapıyorum tozları tüylerine döküp karıştırın elinizle sonra tarayın Kedinizin temiz olmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken düzenli taramanız ve yaşadığı ortamı temizlemeniz

Lokumcukk

İshal kalıntılarınıda çoktan temizlemiştir kötü kokuya kediler bizden daha hassas

bellaarthi

yok ishali zaten bitti ama ne biliyim içime sinmiyor böyle de temizliyoda kendini

bellaarthi

çok tşkrler

bellaarthi

toz kedi şampuanı mı nasıl bir şey o

leolenslimon

Çok geçmiş olsun. o zaten kendisini temizleyecektir ama illaki içinize sinmiyorsa ılık suyla ıslatılmış pamukla silmeyi deneyebilirsiniz. Kedim çişini yaptıktan sonra bazen orası ıslak kalıyor ve halılara koltuklara sürte sürte gidiyor ben de ıslak pamukla koltuklara gelmeden hemen siliyorum kısa süre sonra zaten yalanmaya başlıyor

Palyaco

Hapy clean wipes kullaniyoruz kedi havlusu içinde bulunan emzimler kurkune cok iyi geliyor guzel temizliyor ve hoş kokuyor tavsiyemdir haftada bir kere siliyoruz

Lils

Kediler yıkanmaz. Perde değil bir canlı sahiplenirken yıkanmayacağını düşünmeliydiniz. O çoğu şeyden daha temiz merak etmeyin.

diablerose

ishali de bitmis. stres olmasin. stres kedinin en buyuk dusmanlarindan biri. yikamayin.

blue_hpood

yıkamayın. uzun tüylüyse poposundaki tüyleri kestirebilirsiniz, traş değil asla. onun dışında nemli bezle silebilirsiniz.

bellaarthi

Lils ben zaten kirli demedim sadece ishal mikrobunu atsın diye dedim saçma sapan konuşup benim canımı sıkmayın isterseniz

BurcuBakirhan

Merhaba öncelikle geçmiş olsun umarım birdaha rahatsızlanmaz yavrunuz . Ben kuru şampuan kullanıyorum cok-da memnunum petlebide güzel kuru şampuanlar var . Denerseniz hemde miş gibi kokuyorlar yumoş yumoş oluyorlar