Fitmin Petlebide Guzel Mamaları Görmek Guzel

Palyaco

Fitmin kedi mamalarini petlebide görmek çok iyi daha iyi markalar istiyoruz

8 CEVAP

ozanesk

450 - 500 liralardan 1350 liraya gelmesi, maşallah şahlanmış.

beyzathemoc1

Yuh bu fiyat ne ben bu mamayı çok istiyordum saçmalamış

Palyaco

Fiyat uçmuş bu mamada iki kati

Palyaco

Etin kilosu kaç lira sanki bu mamalar bu kadar uçuyor görende 1 kilo et koyuyorlar sanki 1.5 kiloluk mama 300 uzeri

Faytekin

Boşuna getirmişler, bu fiyattan kimsenin alıcağını sanmam ellerinde kalır muhtemelen.

Lils

Balıklı olan çeşitlerini denemek istiyordum ama bu fiyata asla almam. Kilosu 100 liraya değecek bir mama değil bu ekonomide bile

T R endyoldaki yorumları kötü zaten castrate olan versiyonu icin. Gene kagıt üzerinde iyi pratikte bi işe yaramaz mamalar... :D Bi heyecanla baktım t r endyol yorumlarını görünce kapattım

theyusra

mera da gelsin artık ya