Tuvaletin Yerini Değişmek

Besteyzc

Kedimin tuvaleti odadaydi odam küçük olduğu için çok koku yapıyor tuvaletini yaptığı Zaman hemen temizliyorum ama gece ben uyurken yaparsa eğer sıkıntı o kokuyu soluyorum ve kum saciliyor etrafa ve hergun süpürmek zorunda kalıyorum yerini değişip bizim ikinci bi tuvalet var kullanmıyoruz oraya koysam sıkıntı olur mu yerini yadırgar mı yoksa hemen alışır mi

4 CEVAP

CapKek

alışır sıkıntı olmaz. wc y yenı koydugunuzda kumuna bırakın bi kere, sonrası yeni yere alısır kendi ☺️

Genelde olmuyor sorun sizin içinde iyi olur

simbakedi

sorun olmaz ama degistirdiginizde birkac gun orayi surekli gosterin. kardesim korona olunca odadan cikarmak zorunda kalmistik tuvaleti, yerini unutup miyavliyordu bize gosterdigimiz ve oncesinde tuvaletini yaptigi halde :D o yuzden ara ara hatirlatmalar + gostermek yeterli olur

Jean

Eski tuvaletinin yerine bir seyler koyun, alam acik kalmasin. Yoksa hem aliskanliktan hem de idrar kokuyor olabileceginden kaynakli olarak oraya yapma egilimi gosterebilir.