Çiftleşmeden Sonra Halsizlik Olur Mu ?

miamom

Merhaba
Dişi kedim çiftleşmeden sonra eve geldiğinden beri uyuyor ve keyifsiz. Normal bir süreç mi yoksa endişelenmeli miyim

3 CEVAP

CapKek

halsizlik olur mu bilmem ama birazdan bi tartışma olacağı kesin 🤦

Siyamask

Genel durumunu gözlemleyin. Kediler genelde stresli hayvanlar ve bu durum onun stres seviyesini arttırmış olabilir. Genel durumunda farklılık görürseniz kliniğe götürmenizi tavsiye ederim:)

beyzathemoc1

Stresten de olabilir karşı taraftan hastalık yapmış da olabilir birkaç güne düzelmezse kesinlikle veterinere götürün