Kedim Gece Uyutmuyor

asli
asli

1848 Puan

Son 1 haftadır yeni bir davranış çıktı ortaya gece gelip elimi ısırıyor ya da patisiyle yüzüme dokunuyor beni uyandırıp gidiyor kontrol ettim bir şey mi sitiyor acaba diye suyu maması hep var nedendir ne yapmalıyım?


16 CEVAP

umut61
umut61

2877

Benim kedim de önceden bu tüp hareketlerle bizi çok yoruyordu. Gecenin köründe oyun oynamak istiyordu çözümü gündüz fazla uyutmuyorum.


ecofield
ecofield

2084

uyku düzeni oluşturmalısınız. küçük bebekler gibi düşünün. onlar da gündüz çok uyurlarsa anne babalarını gece uyutmazlar ;)


Kediler geceleri aktiv olan hayvanlardir. Büyük ihtimal "oyun" oynuyordur sizinle. Benim kedimde her aksam olmasada arada bir geceleri tepiniyor. Deli gibi odadan odaya kosuyor.. birden karnima zipliyor kaciyor el ayak ne bulursa isiriyor... :D Artik alistim ben.Eminim sizde alisirsiniz :D


rabia
rabia

627

sormayın çok zor bi durum bende çalışıyorum kedim evde yalnız akşam oynayıp yorulsada yinede uyutmuyor acayip enerjik oluyor geceleri, bizde uykusuz günler yaşıyoruz bu sıralar siz bi çözüm bulursanız bizimlede paylaşırsanız sevinirim.


outlaw
outlaw

2813

Gündüz çok uyuyorsa eğer gece oyun istiyor olabilir ya da ilgi açıkçası bu tip bir davranışın sebebini çözmek zor. yine de anormal herhangi bir şey olmadığına emin olmak adına tuvaletini, ateşini ya da gündüz uykularını takip gibi bir şeyler yapabilirsiniz.


basil
basil

1169

Evet bir rahatsızlığı olabilir yada eğlencesine yapıyor =)


Pence
Pence

966

Eğer sağlık sorunu veya eksik birşeyi olmadığına eminseniz onu gündüzleri yorun. Beraber oynayın, uyumasına fırsat vermeyin... Gece ise aksine rahat, sıcak ve yumuşak bir yer verin...


zzAr
zzAr

2151

bu tip durumlarda gündüz uykusunu azaltmak en iyi çözüm.


Najib
Najib

64

uyuma saatinizden yarım saat once kedinlzi oynatarak kısturarak iyice yormalısınız yorulduktan sonra o da uyur sizinle..bu kadar


PetlebiAlisveris
PetlebiAlisveris

106539

bizim ki de geceleri ev içinde bi koşturuyor genelde sonra uyuyor


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 7468 Görüntüleme
  • 16 Cevap
  • 1 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 28478 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR