Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Kedim gece uyutmuyor

asli
asli

1848


Son 1 haftadır yeni bir davranış çıktı ortaya gece gelip elimi ısırıyor ya da patisiyle yüzüme dokunuyor beni uyandırıp gidiyor kontrol ettim bir şey mi sitiyor acaba diye suyu maması hep var nedendir ne yapmalıyım?


13 Cevap

outlaw
outlaw

2813


Gündüz çok uyuyorsa eğer gece oyun istiyor olabilir ya da ilgi açıkçası bu tip bir davranışın sebebini çözmek zor. yine de anormal herhangi bir şey olmadığına emin olmak adına tuvaletini, ateşini ya da gündüz uykularını takip gibi bir şeyler yapabilirsiniz.


basil
basil

1169


Evet bir rahatsızlığı olabilir yada eğlencesine yapıyor =)


DuyguveMikrop
DuyguveMikrop

2032


Kediler geceleri aktiv olan hayvanlardir. Büyük ihtimal "oyun" oynuyordur sizinle. Benim kedimde her aksam olmasada arada bir geceleri tepiniyor. Deli gibi odadan odaya kosuyor.. birden karnima zipliyor kaciyor el ayak ne bulursa isiriyor... :D Artik alistim ben.Eminim sizde alisirsiniz :D


umut61
umut61

2874


Benim kedim de önceden bu tüp hareketlerle bizi çok yoruyordu. Gecenin köründe oyun oynamak istiyordu çözümü gündüz fazla uyutmuyorum.


Pence
Pence

966


Eğer sağlık sorunu veya eksik birşeyi olmadığına eminseniz onu gündüzleri yorun. Beraber oynayın, uyumasına fırsat vermeyin... Gece ise aksine rahat, sıcak ve yumuşak bir yer verin...


zzAr
zzAr

2151


bu tip durumlarda gündüz uykusunu azaltmak en iyi çözüm.


ecofield
ecofield

2084


uyku düzeni oluşturmalısınız. küçük bebekler gibi düşünün. onlar da gündüz çok uyurlarsa anne babalarını gece uyutmazlar ;)


Najib
Najib

64


uyuma saatinizden yarım saat once kedinlzi oynatarak kısturarak iyice yormalısınız yorulduktan sonra o da uyur sizinle..bu kadar


rabia
rabia

627


sormayın çok zor bi durum bende çalışıyorum kedim evde yalnız akşam oynayıp yorulsada yinede uyutmuyor acayip enerjik oluyor geceleri, bizde uykusuz günler yaşıyoruz bu sıralar siz bi çözüm bulursanız bizimlede paylaşırsanız sevinirim.


PetlebiAlisveris
PetlebiAlisveris

106534


bizim ki de geceleri ev içinde bi koşturuyor genelde sonra uyuyor


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
4190 Görüntüleme
13 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor