Alerjik Kedim İçin Malt Önerisi?

gabomb

Alerjilerine çözüm bulamadığımız için çocuğum bu aralar çok fazla yalanıyor ve tüy yumağı yutuyor. Kusmaları arttı, kakasında yumak yumak tüyler görüyorum. Direniyordum alerjisinden ötürü malt vermemek için fakat artık vermek zorunda olduğum hissediyorum. İçerik olarak en temiz ürünü almak istiyorum. Ne önerirsiniz?

8 CEVAP

versela laga oropharma veya gimcat
Vedavet in de macunu güzel temiz icerkli ama sadece kliniklerde var diye biliyorum

Jabbar

Bolavia malt sanırım en kalitelisi fiyatı uçmuştur ama 😑

gabomb

versela laga oropharma sadece 100g'lık var sanırım bir de.

Warriorsans

Gimcat içerik olarak temiz bir macun ama kedinizde etkisi nasıl olur bilemem

gabomb

guncel

gabomb

sanırım gimcat en ulaşılabiliri gibi duruyor.

gozdeyilmaz

Kendi deneyimlerimden şunu net bir şekilde söyleyebilirim vedavet malt biz kullanmaya başladığımızdan beri firmaya duacı olduk o kadar söyliyim size. Gimcat evet çok bilindik her kedide yiyor ama asla bir veda değil. Gimcat, biopetactive,trixie gibi birçok marka denedik ne zaman ki vedaya geçtik çat diye kusması geçti prensesimizin

gozdeyilmaz

Kendi deneyimlerimden şunu net bir şekilde söyleyebilirim vedavet malt biz kullanmaya başladığımızdan beri firmaya duacı olduk o kadar söyliyim size. Gimcat evet çok bilindik her kedide yiyor ama asla bir veda değil. Gimcat, biopetactive,trixie gibi birçok marka denedik ne zaman ki vedaya geçtik çat diye kusması geçti prensesimizin