Acana Mı Nd Yavru Kedi Maması Mı

Ayman

Kedim Royal canin kitten veriyorum yemiyor açana ve nd arasında kaldım veteriner birşeyi yok dedi hangi mamayı versem iyi olur ve aldığım zaman yer mi

11 CEVAP

msfkaya

İkisini de ufak paket olsak alın büyük paket alıp boşa ziyan olmasın ben acana aldım severek yiyor şu an

Harin

Acanayı benim kedimde daha iştahlı yedi ama küçük paket alıp deneyin ne olur ne olmaz

Tugbacirak

N&D mamayı sürekli kullanınca böbreklerde sorun çıkıyor. İçeriği güzel mamaları rotasyonlu bir şekilde kullanırsanız daha iyi olur. Mamadan mamaya geçii yaparken 1 hafta eski mama ile karıştırarak verin. Tabi hekiminize sorsanız sizi daha iyi yönlendirir.

theyusra

acana, nature's variety veya mera.

teddybal

3 ay Acana First Feast, 3 ay Nd Ocean Kitten, 3 ay Nature's Variety diye sırayla iyi mamaları kullanabilirsiniz.

Lils

Nd çok sorun yaratıyor idrar yollarında. Natures variety, mera, proplan olabilir.

Ayman

Evet bende duydum ama aynı sorunu acana da yapıyor mus içerikleri çok iyi Royal canin kitten karıştırarak vermeyi düşünüyorum

Ooer

tester mama bulabiliyorsanız tester almanızı öneririm.Seçim yapmanız konusunda çok büyük yardımı olacaktır.

Renklipati

Bir buçuk yaşına gelmek üzere kedim ve acana sadece acana kullandım Allaha şükür veterinere Aşı dışında gitmedim,acana numune yada ufak paket deneyin severse fırst fieast la başlayın sonrası arkadaşlar güzel seçenek sunmuş Natures variety, mera,bunlarla devam edebilirsiniz sıkıldıkça bende şuan rotasyon düşünüyorum Natures variety, mera,alcam

Ayman

Aynen en mantıklı küçük paketlerle başlamak

bobby34

bütçeniz yetiyorsa acana ilk tercihtir!