Prochoice Kısır Kedi Mamasi Tavsiye Edermisiniz

Mereks

Mrb arkadaşlar benim 3 tane kisir kedim var evde bakıyorum fazla bir bütçem yok prochoice kisir kedi mamasi düşünüyorum bu mama hakkında düşünceleriniz nelerdir bunun dışında golosi,happycat minkas ve en fazla matisse alabilirim tabi önceliğim prcohoice hakkında yorumlarınız

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

matisse daha iyi. prochoice bonacibonun kırmızı etli olanı

GoldenOdin

Kötü bir mama Cotontzu_Siri haklı matisse'nin fiyatı hem uygun hem daha kaliteli

Mereks

Peki diğer iki marka golosi ve happycat nasıllar prochoice çok mu kötü

Mereks

Birde britcare kisir kedi mamasi var yazmayı unutmuşum o nasıldır

Cotontzu_Siri

profine alın o fiyata

pongul

kedili bir hayat blogunun brit care kısır kedi mamasını bir çok kişiye tavsiye ettiğini okumuştum. değerlerinin güzel olduğunu yazmıştı.

Hediye159

Prochoice pek iyi bi mama sayılmaz matisse yada bozita alablrsin onun yerine