Karma Aşı Orijinalliği ?

ytmzeypcn

Aşının orijinal olup olmadığını nasıl anlarız ?
Karma 1 yapıldı , karma 2 için olan aşıyıda bulamam diye varken satın aldım şuanda evde buzdolabında duruyor. 3 haftanın dolmasını bekliyoruz karma 2 için.

8 CEVAP

Siyamask

Biofel 215821A seri numarasıysa sahte aşı

Tugbacirak

Karma aşı 1 sene arayla yapılıyor. Niye 2 doz vurma ihtiyacı duydun. Lütfen bir hekime danış. Petshoptan aldıysan sahtedir zaten. orman bakanlığının sayfasından orijinal olup olmadığına bakıp kontrol edebilirsin.

D-O

Seri numarasi ve son kullanma tarihine ve kapak rengine bakabilirsiniz.

suzionline_blog instagram hesabinin one cikanlar hikayelerinde sahte asi baslikli hikayeleri var. Oradan bakabilirsiniz.

gece18

Aşısız bir kedi 2 doz o aşıyı olmak zorunda. Ve 1 doz asla fayda etmez anlamsızdır.

Burayı inceleyin lütfen

Palyaco

Sahte cok piyasada dikkatli olsun herkes

ytmzeypcn

515928A seri numaralı aşı

Siyamask

İçiniz rahat olsun o zaman:)

ytmzeypcn

Kedi 1 yaşınar yaklaşmış ve sahiplendiğimde sahiplendiğim kişi kedinin hiçbir aşısını yaptırmamış. Veterinetimizde 2 doz karma aşı arasında en fazla 21 süre olması gerektiğini yoksa ilk dozun hiçbirişe yaramayacağı söyledi. İlk doz aşıyı sadece satın alıp 2.doz aşı vakti geldiğinde ise 2.dozu vurmaya kalktığımızda aşı bulamazsak ve aşıyı yapamazsak ilk dozun hiçbir işe yaramayacağını durumun tekrar sıfırlanacağını söyledi bu yüzden 2 doz aşıyı birden aldık.
Aşıyı direk veterinerden aldık petshop yada farklı yollardan değil.