Kedimin Davranışları Ve Oyun Oynamamasi Hakkında

Arkadaşlar British Shorthair scottish kırması 2.5 yaşında bi kedim var 3-3.5 ay oluyor sahipleneli dişi ve kısır. Ne yaparsam yapayım oyun oynatamıyorum kedi ortası aldım hiçbir şekilde ilgilenmiyor kağıttan top yapıyorum yine de dönüp bakmıyor ayrıca o kendi odamı ona verdim o ben salondakiyken kapıyı kapattığımda kapının önüne geliyor deli gibi miyavlıyor kapıyı açar açmaz koşturarak odasına giriyor bu hareketi ne demek oluyor

3 CEVAP

Siyamask

Benim kedim de öyleydi. Kendi odasına gitmezdi ama evde kapalı kapı görmeye dayanamazdı. Olta, tırmalama oyuncağı ve buruşuk kağıtlarla oynatamazdım. Bi oynadığı keçeli ve sünger topları vardı. O da şöyle ki ben fırlatacağım o yakalayacak. Siz de kendinize kedi değil ev arkadaşı sahiplenmişsiniz. Tüyü kadar ömrü olsun 🤍

Siyamask

Benim kedim de öyleydi. Kendi odasına gitmezdi ama evde kapalı kapı görmeye dayanamazdı. Olta, tırmalama oyuncağı ve buruşuk kağıtlarla oynatamazdım. Bi oynadığı keçeli ve sünger topları vardı. O da şöyle ki ben fırlatacağım o yakalayacak. Siz de kendinize kedi değil ev arkadaşı sahiplenmişsiniz. Tüyü kadar ömrü olsun 🤍

simbakedi

kapınızı kapatmayın eğer çok önemli işiniz yoksa, kediler hoşlanmaz kapalı kapılardan. onlar isterse girmesinler, o kapı açık olacak kafasındalar :D ayrıca cins kedilerin özelliği bu genel olarak. hepsi için geçerli olmasa da geneli böyle. belki ilgisini çekecek başka oyuncaklar vardır. cam yatağı, kedi kulesi, tüneller vs... bilmiyorum hiç benimkine oyuncak bile almıyoruz folyo yuvarlıyoruz kafayı yiyor kjsadlksajd