Köpek Maması Isınması

zibityus

Köpeğin bir tane açık bir tane de kapalı yedek maması var evde. Şaka gibi ikisini de evde farklı yerlerde tutuyordum, ikisini de koyduğum yerin altından sıcak su borusu geçiyormuş sanırım çünkü o bölgelerde alttan aşırı derecede sıcaklık geliyormuş. Bunu da malesef 2 aydır fark edememişim. açık olan mamayı koyarken, her kapağı açtığımda sıcaklık geliyordu, sonra farkettim ki mama alttan aşırı derecede ısınıyormuş. Sizce bu durumda mamayı direk çöpe mi atmam gerekiyor, yoksa gözle görülür bir problem olmadıkça köpeğe vermeye devam mı etmeliyim? sıcakta kaldığında bakteriler çok hızlı ürüyormuş biraz araştırdım, sakın sıcakta bırakmayın yazıyor her yerde.

3 CEVAP

Siyamask

Sıcağa maruz kalması sıkıntı maalesef:( Bence hiç risk almayın

Siyamask

Sıcağa maruz kalması sıkıntı maalesef:( Bence hiç risk almayın

Palyaco

Sıcağa maruz kaldığında aroması daha fazla kokar buda mamayi cezbeder veteriner bana mamayi yemediginde ısıtıp verin diyor cok aşırı sıcak değilse bir sorun olmaz