Kedimin Cinsini Bilmiyorum

Slhttin_

Kızımın yavrusu yaklaşık 7 aylık annesi Norveç orman kedisi ama sokakta çiftleştigi için annesinin çoğu özelliğini almadı sadece burun yapısını annesinden almış tekir mi oluyor şimdi benim zuzum yoksa bilmediğim bi cins mi

12 CEVAP

beyzathemoc1

Ay cinsini bilmiyorum ama mükemmel bir görüntüsü var

Türkiyede Norveç orman kedisi yok onlar uzun tüylü tekir yani %90 bu da tekir

Lütfen ikisini de kısırlaştırın onların sağlığı için

beyzathemoc1

Çiftleştirmenizi önermem sokakta yuva bekleyen bu kadar yavru varken onların hakkına girmiş olursunuz ek olarak çiftleştirmek çok riskli inanın stres kedilerde çok hastalığa yol açar doğada kediler kendi eşini kendi seçer ama siz önüne bi kedi koyup bununla çiftleş dediğinizde strese girer ayrıca sağlıklı kedi diyorsunuz check up yaptırmadan sağlıklı olduğunu bilemezsiniz bazı kediler hastalık taşır ama belirti vermez yavrunuzu sırf bi yavru için riske atmaya değmez inanın

beyzathemoc1

Samsundaymışsınız bide ben bunu çalarım

Slhttin_

Teşekkür ederiz 🤗 diğer yavruları sahiplendirdim annesi vefat etti maalesef ki ondan tek hatıra kaldı bana bir kere olsun düzgün sağlıklı bir kediyle çiftleştirip ilk yavrusunu gördükten sonra direk kısırlaştıracağim meme kanserinin önüne geçmek için

Slhttin_

Bakın bu açıdan düşünmemiştim haklısınız siz öyle diyince tekrar düşünmeye başladım sanırım kısırlaştıririm teşekkür ederim bu bilgi için 🥰

beyzathemoc1

Rica ederim tüyü kadar çok ve sağlıklı ömrü olur umarım:)

Lils

Britishlerde bu tarz kürk gördüm sadece. British melezi bence

beyzathemoc1

British benim de aklıma geldi de gözler benzemiyor

Venusselin

smokin british çiftleşmesi gibi çok karışık :D ama ilk defa böyle kedi görüyorum maşallah :)

Harin

British ,tekir ve Norveç orman kedisi kırması gibi mükemmel bir kediniz var tüyü kadar ömrü olur inşallah maşallah çok güzel

Thekedi

Her cins karışmış gibi maşallah.

Slhttin_

Teşekkür ederim melez olduğu zaten belli ama işte hangi cinsle olduğu belirsiz bende o yüzden sormak istedim ☺️