Nd Ve Proplan Kısır Mama Karıştırsam Mı?

D-O

Erkek kısır kedime nd düşük tahıllı tavuklu kısır mama ve nd ocean tahılsız balıklı kısır mamayı karıştırarak veriyorum.

Malum nd fiyatları arttı ama nd mamayı bırakmak istemiyorum. Nd ocean yerine proplan somonlu kısır mama ile nd tavukluyu karıştırmaya başlamayı düşünüyorum. Sizce farklı markalar bu şekilde kullanılır mı? Fikir almak istedim.

3 CEVAP

Palyaco

Karistirabilirsiniz her mamanin farklı aroma ve vitamin değerleri farklı yanliz glutensiz mama ile glutenli mamayi karıştırmayın derim gluten tavsiye etmiyorum kedilerde

D-O

Proplan somonlu kullanmis kisilerin deneyimlerini de merak ediyorum

SudeFarmina

Merhaba, iki farklı ürünü birbirine karıştırmak yalnızca mama geçişlerinde 10 gün süreyle, kademeli olarak gerçekleştirilmesi gereken bir durumdur. Bu durumlar harici iki mamayı birbirine karıştırmak sindirim sistemi faaliyetleri vb. birçok açıdan olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Patili dostunuzun beslenmesi hakkında doğru bilgi edinmek ve doğru mama seçimi gerçekleştirebilmek için Farmina web sitemizi bit.ly/3kMAmPT linkine tıklayarak ziyaret edebilir ve ÜCRETSİZ beslenme danışmanlığı alabilirsiniz.