Şu Ana Kadar Kullandığınız En İyi Vitamin

Biz görseldekini kullanıyoruz açıkçası kedim sevdi sizce nasıl kullanan varmı veya şimdiye kadar kullandığiniz en iyi hangisi

11 CEVAP

CapKek

vitamin olarak aminasol kullanıyoruz. çok memnunuz ☺️

duman_cat_world

Kafanıza göre vitamin kullanmamanız gerekir. vitaminler yavru, hasta, yeni iyileşmiş kedilerde İŞİNİ BİLEN bir veteriner hekim kontrolünde kullanılmalıdır. kısırlaştırma öncesinde ve sonrasında, mevsim geçişlerinde de kullanılabilir. A, D, E ve K vitaminleri yağda çözündüğünden vücuttan atılamaz ve biriktirilir. Bunun da fazlası vücuda zarar verir. Kaş yapayım derken göz çıkartmış olursunuz. Ayrıca vitaminlerde de bilindik markalardan şaşmamak gerekir..

D-O

Bunu hic kullanmadim ama gimcat multivitamin kullanmistim kedim severek yiyordu olumsuz bir etki yasamadim

Palyaco

Vitaminde vest plus kullanıyorum memnunum

NorthNight

Şuan gimcat multivitamin kullanıyoruz. Bitmek üzere bitince de vets plus tablete başlayacağım. Haftada 2-3 tablet vermeyi planlıyorum.

duman_cat_world

biz de kedim yavruyken Gimcat multivitamin kullandık 🐾🙏 Şu anda evde vets plus multivitamin var ancak düzenli kullanmıyorum.

Teşekkürler

bence gimcat kullanın

Gizem8822

Veteriner tavsiyesiyle gimcat kullanıyoruz

Jabbar

Candiolin vigorpet pasta kullanıyoruz yıllık aşı dönemleri veteriner vitamin fazlası böbreğe dokunur demişti o yüzden aşı dönemi kullanıyoruz

bloodyluxury

Merhabalar :)

Oğlumuzu kısırlaştırdıktan sonra, bağışıklığı güçlendirmek ve sinüzite etki eder düşüncesiyle Biofeline Immune +C kullanıyoruz. Hapşurma ve burun akıntısında gözle görülür iyileşme olduğunu söyleyebilirim. Sadece bunu kullandım, şimdilik memnunum. Fakat sürekli verme taraftarı değilim.