Kedim Arada Yüzüme Hapşırıyor

stellabennett

sizin de kediniz yüzünüze hapşırıyor mu yoksa bu hep benim mi başıma geliyor dkwobendnd bir de korkuyorum bir şey olur mu diye

5 CEVAP

Ooer

Benim kedimde yüzüme hapşırıyor .Ama bir şey olmuyor.Benim bildiğim deri hastalığı hariç insanda kediye,kediden insana hastalık geçmez

beyzathemoc1

Üşütüyor olabilir veya alerjisi olabilir geçici baktığım yavru da yapıyordu hatta sahiplendirdim sahiplendirdiğim kişiye de yapmış çok korkmuştu xowpxmdkxk

ezginiko

Okuyunca güldüm valla 😂 bizde tam tersi ben öpüp sevdikten sonra alerjimden dolayı hapşırıyorum 😂

Bazen toz çıkınca hapşıriyor ama hiç suratıma hapşırmadi 🤭

Birşey olmaz merak etmeyin