Oturma Şekli

Willy-Wonka

Kedim gün içinde sık sık böyle oturuyor. Kakasında çişinde bir problem yok bu aralar diş döküyor biraz huysuz sadece
Bu oturuş bir şeyin belirtisidir diye okumuştum ama sizce :(

7 CEVAP

beyzathemoc1

Burada rahatım ama her an kalkabilirim demekmiş sanırım bizimki de sürekli böyle oturuyor bi hastalık belirtisi yoksa bence ciddi değildir

Bizim kedi de hep böyle bir sorun yoktur bence

bellaarthi

mide sorunları varsa böyle otururlar üşüttülerse ya da karınları ağrıyorsa diye biliyorum

gece18

Rulo köfte pozisyonu bu. Ağrıları oldukları da bu şekle girerler.

pablopicasso

Ağrısı olduğunda oturur. Kusma ishal iştahsızlık az su içme kabızlık var mı? Takiote olun.