Pawmas Kedi Maması/Sokaktakiler İçin

NorthNight

Bir süredir sokaktakiler için mama alamıyordum bütçesel sebepler malum. Evde ciğerle falan hazırlayıp indiriyordum, tabi küçük bir çocuğum olduğu için her gün düzenli hazırlamak pişirmek mümkün olmuyor. Denk geldikçe verebiliyorum. Ve bizim bölgede besleme yapan kimse yok. Taşı verseniz yerler o durumdalar. Sürekli çöpün içinde yaşıyorlar. Şimdi pawmas mama 10kg mama 170₺ ye sipariş ettim. Hiç yoktan bi süre yeter diye. İçeriğinin iyi olmadığına eminim içim de rahat değil. İyi mi ettim kötü mü bilmiyorum.
Sizce sorun olurmu? Arada ciğer yapıp indirmeye devam edebilirim, hatta ciğeri birazda bu mamayla karıştırıp vermeyi düşünüyorum. İyi olur mu böyle? Fikirlerinize ihtiyacım var.

6 CEVAP

beyzathemoc1

Bu mamayı yemiyorlar diye biliyorum bazıları çöp verseniz aynı diyor ama tabi denemek lazım denemedim

beyzathemoc1

İnşallah yerler yemezlerse de ciğer vs atarsanız içine yerler bence

bellaarthi

pawpaw ve trendlineyi de beğenirler aslında ucuz makul fiyatları bakın derim

NorthNight

Konuya bodoslama girmişim. Okuyan vaktini ayıran herkese teşekkür ederim 🙏🏻

NorthNight

Bizim sokaktakilerin o kadar garip şeyleri yediğini gördüm ki çok açlar çok fazla sayıdalar ve köpeklerde var onlar genelde çoğu yiyeceği kedilerden önce bitiriyor. İnşallah bunu yerler kaş yaparken göz çıkarmak istemem😕

NorthNight

10kg paketi bi bunda gördüm uygun fiyatlılarda çokta detaylı bakmadım. Ama o markalarıda aklımda tutacağım.