Kedi Evi Yapimi

Marsrellaa

Sokakta bulduğum kediyi kar yagdigi için eve aldım banyoda yer yaptim ama annem artik götür diyor kartondan ev yapmak istiyorum a.101 e aktarlara falan sordum karton yok karton nereden bulabilirim? Acil bilen yanitlayabilirmi lutfen

3 CEVAP

beyzathemoc1

Balıkçılardan strafor kasa isteyin

Anonymus985465

Nakliye Şirketleri (mobilya nakliyecileri)
Mobilya mağazaları

teddybal

B im, a 101, ş ok ben hep buluyorum bu üçünden. Eğer yoksa kedi evi yapacağım diyin, en güzel ve büyüklerini bile ayırırlar sizin için ertesi gün sabah gider alırsınız. Normalde gelen kutuları atıyorlar kağıt toplayıcıları alıyor, ama eğer söyleyip ayirtirsaniz ertesi gün sabah gidip alabiliyorsunuz.