Yolda Köpek Gördüm...

Patili_1

Yolda şehirler arası yolculuk yaparken köpek gördüm top olmuş yatıyordu ışıklar olduğu için duramadım aklım orda kaldı yiyecek ativerdim hemen ama tepki bile vermedi biraz ilerisinde ise sanırım araba çarpıp atmış ya da soğuktan ölmüş bı köpek daha vardı şuan aklım onlarda geri dönsem dönemem ztn hava karlı ve yolu tam bilmiyorum onların nerde olduğunu da bilmiyorum offf en azından şunu sorayım normalde dışarıda köpek/kedi/kuş gördüğümde mama fln bırakıyorum ama o sadece yakınımdaki dostlarımıza yardım edebiliyorum.Pars bağışlayabileceğim veya mama bağışlayabileceğim nereler var küçük bi şehirde yaşıyorum ona göre yazarsanız çok sevinirim...

2 CEVAP

arhez2626

Merhaba bi kurum değilim ama işyerim dağa yakın ev vs yok etrafında bi çok yavru ve yaşlı köpekler kediler var soğuk olduğu için ve yiyecekte bulamadıkları için çoğu ölüyor fotoğraflarını videolarınıda paylaşabirim sizinle eğer yardım etmek isterseniz onları besleyebilirim sizin adınıza mama gönderebilirsiniz

Patili_1

Hangi şehirde siniz eğer uzak değilseniz tabiki verebilirim,ama uzaksanız ulaştırma pek mümkün değil,hem hayvanları görmüş olurdum o yüzden