Kedimin Dişleri Çok Fena Yardım Edin!

XxBulut

Kedim kendini yalıyordu sonra kardeşim ne düştü ağzından dedi baktım 3 tane dişi yanyana birleşik düşmüş ne yapabilirim kanli birde ama miyavlamadı

10 CEVAP

miasugok

Darısı miniş oğlumun başına :)

Benim1kedimvar

Kediler de dis yenilerler

yaseminece

Korkmayın süt dişlerini döküyor:) Bizimki de bu aralar oyun oynarken 2-3 tane düşürüyor tek seferde.Kanaması da çok olmuyor su içiyor genelde oğlum kanayınca.Kısaca yavrunuz büyüyor :)

XxBulut

sizce kopmuş mu kırılmış mı hemen öncesinde kuzenim onu sinirlendirmişti kuzenimi ısırıyordu

yaseminece

Korkmayın süt dişlerini döküyor:) Bizimki de bu aralar oyun oynarken 2-3 tane düşürüyor tek seferde.Kanaması da çok olmuyor su içiyor genelde oğlum kanayınca.Kısaca yavrunuz büyüyor :)

SelinTuksal

süt dişlerinin yerini kalıcı dişerine bırakıyor artık.

goknur

Kac aylik kediniz

SelinTuksal

6-6,5 aylık.

Ilhanaksoy61

Diş perisinden dostunuz için sağlıklı ve mutlu bir hayat dileme vaktiniz gelmiş bulunduğu ay itibariyle bu olayın olması kedinizin endişelendiğinizin aksine oldukça sağlıklı olduğunu gösteriyor. Bu süreçte iki adet su kabına ihtiyacınız var birincisi oda ışığındaki normal su kabı diğeri ılıktan biraz daha soğuk su kabı bu diş dökümü ve yeni diş çıkarımı sırasında ferahlamasına neden olacaktır bu kabı ısınmaması için saatte bir değiştirmenizi tavsiye ederim ama dikkatinizi yine çekmek isterim soğuk değil ılıktan biraz soğuk

Hediye159

Korkmayın süt dişleri çıkıyor