Kedim 3 Gün Klinikte Kalan Kardeşine Tıslıyor Acil Yardım

kısırlaştırdıktan sonra iki kedimden biri klinikte 3 gün kaldı, şimdi diğer kedim klinikte kalan kardeşine tıslıyor nasıl tekrar kaynaştırabilirim çok üzülüyorum lütfen akıl verin

4 CEVAP

Jabbar

Klinikte kalan kedinizin kokusu değişmiş olabilirmi yabancı görüyordur.zamanla alışır

BurcuBakirhan

Başka hayvan kokuları üzerine sildiği için ama düzelir uzun sürmez kuru şampuanlar la kokusu değiştirin.

boyunlukları var yalayamıyorlae kendilerini o yüzden kokusu geçmiyor yıkayanıyorum da dikişleri çok yeni hala pandumanlarımız devam ediyor strese girerler mi

BurcuBakirhan

Çok geçmiş olsun umarım strese girmez ama yinede dikişi için ayrı tutsanız iyi olur yinede veterinerinize bi danışın .