Çok Hareketli Hamile Kedi

lalenurr

Arkadaşlar bizim burada hamile bir kedi var ve aşırı hareketli sürekli oralara buralara zıplıyor ve tırmanıyor. Bunları yaparken arada bir kendini bir yerlere çarpıyor. Bu karnındaki bebeklere herhangi bir zarar verir mi acaba bir bilginiz var mı?

1 CEVAP

aslihan_e

Bir şey olmaz, bebekler kaygan bir kesenin içinde, kayarlar onlar. Başka bir rahatsızlığı olmadığı sürece, sağlıklıysa, iyi beslenirse bebekler de sağlıklı doğar.