Kedi Kumu Toz Yapması

alfa_s

Merhabalar şuan betonit kedi kumu kulanıyoruz (Vancat marka) ama annem tozundan dolayı rahatsız oluyor önerebileceğiniz kedi kumu varmı acaba toz yapmayan ?

4 CEVAP

Tugbasszz

Merhaba, emin olun tozlu kedi kumu anneniz kadar kedinizide rahatsız eder. Ve gelecekte kedinizde astım gibi rahatsızlıklar meydana getirir. Ben sanicat marsilya sabunlusundan memnun kaldım toz seviyesi azdı ayrıca fiyatıda uygun

Tugbasszz

Sadece paketin dibindeki kumlar biraz daha tozlu oluyor. Herhalde altta kaldığı içindir

alfa_s

Aslına bakarsanız kullandığımız kum tozutma yapmıyordu fazla daha önce böyle bir sorunumuz yoktu en azından ama kedim şu aralar kumu temizde olsa çok fazla kazıma yapıyor o yüzden tozutuyor gibi

alfa_s

Aslına bakarsanız kullandığımız kum tozutma yapmıyordu fazla daha önce böyle bir sorunumuz yoktu en azından ama kedim şu aralar kumu temizde olsa çok fazla kazıma yapıyor o yüzden tozutuyor gibi