Kedim Yarım Karış İp Yutmuş Olabilir

Merhaba, Biz evde yokken Şila nın oynaması için oltaları koltuk kenarlarına sıkıştırıyoruz oyunun oynayacağı kısmını yere doğru sarkıtıyoruz. Ama bugün oltanın kopan ipinin bir kısmını evde aradık bulamadık. Akşam tuvaletine kakasına da baktık yok. Yutup çıkaramamasından endişeliyiz. Akşam yemeğini yedi suyu içti. Uyuyor. Şuan ne yapacağımızı bilemiyoruz. Çok endişeliyiz.

3 CEVAP

pablopicasso

Kaka ve poposunu takip edin. Popoda ip görürseniz asla çekmeyin dipten kesin. Kum kabını da sürekli karıştırıp kontrol edin.

Malt miktarını artırıp, has zeytinyağ 1 yemek kaşığı kadar çay tabağına koyup yemesini sağlayın. Yemezse içerisine malt sıkıp karıştırıp deneyin. Yada mamasının üzerine dökün. Ve takip edin.

Ve en önemli ip ve ipli oyuncakları kontrolünüz altında kullanın. Bir başına iken asla ulaşamayacağı yerlere kaldırın.

pablopicasso

1 yemek kaşığı demişim. Düzeltiyorum. 1 tatlı kaşığı

@pablopicasso çok teşekkür ederim. Akşam günlük verdiğimin 2 katı malt verdim. Sabahta aynı şekilde malt vereceğim. Takipteyim. Umarım ameliyat durumu yaşanmadan çıkarır.