Arkadaşlar 3 Aylık Bir Kedım Var Ve Kilosu 660Gr 3 Aylık Bır Kedı Icın Normalmıdır

umut93

zayıfsa eyer nasıl kilo aldırabılırım

9 CEVAP

Cotontzu_Siri

Zayıf

umut93

mesaj bolumunden ayrıntılı bılgı verdım sıze

Cotontzu_Siri

Cinsi ne

umut93

scottish fold long hair

Cotontzu_Siri

Nasıl besliyorsunuz

Cotontzu_Siri

Ben de

KedimVar

Çok zayıf. Daha sık yaş mama verin. Hangi mamayı kullanıyorsunuz?

miasugok

Çok zayıf gerçekten:( yedisinde tam üç yaşında olacak kedim 1.5 kg. Mamanın yanında et-tavuk-ciğer-balık da veriyorum yemeklerime saldırıyor diye beslenme düzenimi değiştirdim akşamları et yiyoruz birlikte

SelinTuksal

çok zayıf kediniz makarna et balık gibi şeyler ile besleyin.