Serumdan Sonra Halsizlik

betulbakioglu

Kedimin diskisinda kan oldugu icin veterinere getirdim 2 tane serum ve asi yaptilar hap.da verdiler 3,4 gun gidicem devam edicek bunlar ve kedim serumdan sonra cok halsizlesti normal midir ve serum ignesi kolunda hala eli sismis bunlar normal mi?

3 CEVAP

aslihan_e

Eli şişmesi normal değil, damar yolunu ararken incitmiş olabilirler, bileğini sardıkları malzeme çok sıkı olmasın onu da kontrol edin. Şiş olduğundan emin misiniz diğer patiyle karşılaştırınca şiş mi duruyor? Serumla alakalı bir halsizlik değil de enfeksiyonla alakalı bir halsizlik vardır. Ayrıca antibiyotik de kedilerde uyku yapabilir. Serum yaptırmaya devam edin, kanlı ishal hiç iyi değil, destek alması gerek.

NorthNight

Doku arasına sızıntı olabilir şişme bu yüzdendir. Muhtemelen damar yolu damardan çıktı veya patlattı kontrol edilmesi gerek. Halsizliği ise normal hem hastalık durumu hemde ilaçlar yapabilir.

betulbakioglu

teşekkür ederim görüşleriniz için sargı biraz sıkı olduğundan şişmiş eli şuan normal ama halsizliği var çok uyuyor 3. günümüz akşam serum tedavisi bitecek💗