Karma Qşı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Internette birsuru sey okudum karma asi ağır bir asiymis ben bir kere yaptirdim 2. Yaptirma zamani geldi ama birdaha yaptirmayi dusunmuyorum cok gerekli mi sizce napmaliyim.karar veremedim

4 CEVAP

FA

En önemli aşısı kesinlikle yapılmalı.Yalnız aşının sahte olup olmadığına bakmalısın, Biofel marka İngilizce etiketli aşılar sahtedir.

msfkaya

Veterinere gidip vuracağım sahte oluyor mu orda da

Bende veterinere vurduruyorum zaten pahali sahte degildir diye dusunuyorum etiketini zaten karnesine yapistiriyor asinin ama bu aşıdan dolayı ölen kediler bile olmuş öyle duydum

beyzathemoc1

Yurt dışında karma aşı 3 yılda bir yapılıyormuş her yıl antikor testi yaptırıyorlarmış ama turkiyede antikor testi yapan veteriner neredeyse hiç yok ben bi yavrulukta bide tekrar aşısı yaptırdım tekrar zamanı geldi ama sahte aşı gerçek aşı kargaşası bitene kadar yaptırmayı düşünmüyorum kediniz evdeyse ve %100 dikkat ediyorsanız siz de bekleyebilirsiniz