Kedi Pati Kuruluğu

Bulutscot

Arkadaşlar merhabalar.Fotoğraf ekleyeceğim belki çok net değildir ama kedimin patileri çok fazla kuruyor haftada 2 kere hindistan cevizi yağıyla nemlendiriyorum ama anormal bir kuruma var, tırnaklarını düzenli kesiyoruz ama nedense tırnaklarının orda da daha yoğun yaraya dönüşmüş gibi görünüyor.kar olduğu için yollar kapalı götüremiyorum bana önerileriniz var mıdır acaba?

2 CEVAP

Ozzey

Bilemedim yanit belki gelir diye yaziyorum.

catmoka

Benim kedimin patileri de aynı şekilde ben bentonit kumdan olduğunu düşünüyorum😢 Reflex aktif karbonlu kullanıyoruz şu an. Ama ben organik çam peletine geçmeyi düşünüyorum. Değişiklik olursa burdan söylerim size de👍🏻