Acill Köpük Yemiş

Jeffroshum

Gardırobun üstüne çıkıp tavan süslemesi için olan köpüğü yemiş biraz daha öncede böyle bir eğilim göstermişti ama kazınca bırakmıştı. Genelde tükürürdü ama bu sefer biraz yemiş çok değil ama bi zararı olur mu?

2 CEVAP

beyzathemoc1

Malt verin bol bol kakasını inceleyin yemesinde içmesinde halinde bi anormallik olursa veterinere koşun olmazsa ve kakada köpük görürseniz korkmayın

Jeffroshum

Öyle yapacağım gastrointestinal macun da var ondan da vereceğim