Kedim Sevdirmeyi Sevmiyor

Pati37

Kedim kendini sevdirmeyi sevmiyor ne gibi çözümlerle sevdirmek için ne yapmalıyım

5 CEVAP

Tugbasszz

Merhaba, sakın üstüne gitmeyin sıkıştırmayın sevmek için strese girebilir. Rahat bırakın belki zamanla alışır o size gelir.

aslihan_e

Her kedi farklı huydadır, bu normal. Bazı kediler sevilmeyi sevmez, en fazla biraz başını kaşıtır. Yavruysa yetişkin olana kadar bekleyin, ilerde daha yakınlaşabilir. Sakın istemediği halde kucağa almaya çalışmayın. İyice gıcık kapar kucaktan.

ovgulusoy

Zorlamayın. Neticede kediler çok karakterli hayvanlar. Zorlamaya hiç gelmezler. Elinizi sandalyeden, koltuktan, yataktan sallandırın. O sevgi istedikçe gelir sürtünür. Ancak çok kucağa gelmiyorsa yapacak bir şey yok. Yapısı budur.

zibityus

sevmeyin

Trifane

O kendisi gelir