Kedimin Olmasi Gereken Kilosu

goknur

Benim kedim tekir kedi. Sokakta bulup sahiplenmistim onu 2 aylik olarak tahmin ediyordu vet. Simdi ortalama 5 6 aylik ve kilosu 2.100 gr sizce normalmi. Ben boyle saglikli kilo alsin istiyorum obez olursa zayiflatiriz taraftari degilim. Saglikli sportif bir vucudu olsun istiyorum :D :D :D

9 CEVAP

Cotontzu_Siri

Böyle devam edin. Gimcat baby paste de verin.

KedimVar

Az kilosu.

benimki 10 gün sonra 6 aylık olacak ve kilosu 3.300gr :)

goknur

Masallah o zaman yedirmeye devam :) tesekkur ederim cevaplariniz icin

Cotontzu_Siri

Nasıl besliyorsunuz

SelinTuksal

kedinizin kilosu normal üstüne çıkmayın derim. 1 yaşında 4-4,5 kilo kadar olmalı.

SelinTuksal

ay kediniz dişi mi erkek mi ben erkeğe göre söyledim ama.

goknur

Disi :) kizim var benim :) n&d kuru mama kullaniyoruz ayrica evde yas mama yapiyorum ona haftada 2 kez felan yiyor. Ama cok zipir hic yerinde durmuyor cok oyuncu. Birde asiri ama asiri merakli :)

goknur

Tesekkur ederim bakiyorum simdi hemen