Kedim 4 Günde 3 Kez Kustu Hepsinde Mama Cıkardı Cok Hızlı Yiyor Ve Çok Yiyor Ve Şuan Da Da İshal B

Kayrra

Bahçeye cıkardım bugün üşümüş olabilir mi halsizlik yok gayet iyi hatta bir de cok meraklı her şeyi yiyor anlamıyorum 4 günde 3 kez kusmadı normal mi hepsi de mama ve ishal olması kafamı kurcaladı

3 CEVAP

aslihan_e

Bahçede diğer kedilerin çişlerini kokladıysa enfeksiyon kapma ihtimali var. Karma aşıları tam mı?

aslihan_e

Sadece bugün mü bahçeye temas etti. Anlayamadım nasıl 4 günde 3 kez kusmadı? Sürekli kusuyor da 3 kez mi kusmadı?

aslihan_e

Hızlı yerse kusabilir bu normal, iç parazit tedavisi en son ne zaman yapıldı? Son 2 ay içinde iç parazit tedavisi yaptırdınız mı? Mamayı az az yedirmeyi deneyin ve küçük porsiyonlara bölün, kusması devam edecek mi gözlemleyin ve eğer son 2 ayda iç parazit tedavisi olmadıysa yaptırın.